HowToHotS #13 - Trzymaj Drzwi!

0 +8

Koniec maja już się zbliża, a dziś mamy dla was HtH. Trzynaste wydarzenie dla was od naszej redakcyjnej ekipy i miejmy nadzieje, że pechowa "trzynastka" nie przytrafi nam się dzisiaj.

Tygodniówka #209

0 0

Słońce w pełni, okres grillowy trwa w najlepsze, a Ajan jest już oficjalnie mężem ;) No i oprócz tego w Karczmie Ajantisa czeka świeżutka, całkiem spora, Tygodniówka :)

Castplay Invitational powraca!

1 +5

Już w najbliższą sobotę, 21 maja, powraca najbardziej ekscytujący turniej, gromadzący największych gladiatorów polskiej sceny - CASTPLAY INVITATIONAL! Od godziny 11:00 przez 12 godzin będziemy śledzić rozgrywki najlepszych, najpiękniejszych, najstraszliwszych polskich miazgatorów SC2!

Z dzienniczka podróżnika - Dreamhack Tours

0 +11

Właśnie siedzę w jednej z kafejek w Tours. Kawa, bez papierosa, bo to niezdrowo i z laptopem zabieram się zapisanie podsumowania Dreamhacka. Event trwa do jutra, ale mój pobyt dobiega końca. Dlatego też trzeba to zebrać w parę zdań i opowiedzieć co gdzie i jak.

Tygodniówka #208

0 +1

Zgodnie z zapowiedziami, najnowsza Tygodniówka trafia do Karczmy Ajantisa nieco wcześniej, niż zwykle. Weekend będzie bowiem poświęcony weselnej zabawie Ajana i jego Żony :)

Premiera Overwatcha w multikinie z Coca-colą

1 +41

320 godzin do premiery - napięcie sięga zenitu! A może być jeszcze większe: Coca-Cola organizuje w prawie 200 kinach na całym świecie premierę Overwatch - również u nas! 23 maja o 20:00 w czterech kinach w Polsce będziemy mieli okazję po świętować z okazji premiery.

Koniec alfy Legionu

2 +16

Jessie Cox miał dzisiaj okazję przepytać Assistant Game Directora Iona “Watcher” Hazzikostasa z sytuacji w Legionie. Poznaliśmy kilka ciekawych faktów, ale co najważniejsze: plany kolejnej fazy testów.

Ale po kolei:

Zakończenie Alfy

ESPORT NOW 2016 Wrocław

0 +8

Wrocław, 29 maja 2016 – Już za miesiąc we wrocławskiej Hali Stulecia odbędzie się wyjątkowy turniej E-Sport Now, w którym fani e-sportu będą mogli zmierzyć się z profesjonalnymi graczami. Pula nagród w turniejach to 100.000 złotych.