Oczekiwanie na Sombrę [WSTRZYMANE]

3 +8

Wydarzenia z ostatniej nocy wywołały spore zamieszanie w świecie Overwatch. Sombra kolejny raz dała o sobie znać, prawdopodobnie odkryliśmy również prawdziwą tożsamość Any. Do tego od dwóch dni serwery Blizzarda nękane są DDoSami.

Overwatch Tour - Bitwa 4 Redakcji!

3 +14

Bohaterowie! Nadeszły burzliwe czasy w Overwatch! Najpotężniejsze serwisy internetowe z dnia na dzień rosną w siłę, a mężni redaktorzy tylko czekają na okazję, aby móc się sprawdzić. Okazja ku temu nastąpi już niebawem!


Tygodniówka #222

0 0

Tegoroczny Gamescom za nami. Niestety, nie dowiedzieliśmy się niczego ciekawego o przyszłości Diablo. Ale to nic, przed nami jeszcze Blizzcon, a wcześniej... IV Ogólnopolski zlot Diablo :)

Atlantic Showdown - Dzień 1

0 +7

Rozpoczął się Overwatch Atlantic Showdown! Jest to dla całej społeczności ogromnie ważne wydarzenie, gdyż jest to pierwszy duży turniej w historii gry z pulą nagród wynoszącą okrągłe 100.000$!

​SSL S2 Ro8 Dzień 2

0 0

W czwartek 18 sierpnia odbył się drugi dzień półfinałów StarCraft II StarLeague Season 2. Dwa Bo5 pomiędzy graczami z elity koreańskiej sceny wyłoniły kolejnych półfinalistów SSL