Wielka wymiana zawodników

0 +9

Overwatch, jako gra mocno skupiona na grze zespołowej, operuje wokół nieskazitelnej komunikacji i koordynacji drużyny. Ułatwić to może na pewno ojczysty język i do takich wniosków doszli również właściciele Rogue, Luminosity i Misfits.

Tygodniówka #237

0 +2

Dzisiaj znowu raczej krótka Tygodniówka. Ale można odnaleźć w niej plusy - połowa newsów dotyczy polskiej społeczności :)

The Game Awards 2016

0 +15

Wczoraj mieliśmy okazję obserwować rozdanie nagród The Game Awards. Wśród wielu nominacji, nie mogło zabraknąć Blizzarda oraz jego najnowszej produkcji, Overwatch.

Sezon 33, Nefrytowy rewers kart

0 0

Stało się, z radością możemy powitać was w kolejnym świątecznym sezonie rankingowym! Grudzień jak się okazuje może być wyjątkowy nie tylko ze względu na święta, w końcu mamy przyjemność powitać najnowszy dodatek Ciemne zaułki Gadżetonu oraz zaprezentować Wam najnowszy rewers kart.

PvE E-Sport ?

0 +15

Gdy mówimy o E-Sporcie głównie mamy na myśli różne formy PvP. Do tej pory ciężko było w ogóle pojąć ideę rywalizacji na gruncie PvE. Jednak Blizzard próbuje popularyzować swój system Dungeonów Mythic+ właśnie jako rywalizacji e-sportowej.