Tricki i sztuczki

0 +11

Czasem żeby pokonać przeciwną drużynę w Overwatch poza umiejętnościami i zgranym zespołem trzeba mieć jeszcze parę asów w rękawie. Dziś przedstawiamy Wam tricki i sztuczki, które pozwolą zaskoczyć wroga

Tygodniówka #227

0 +4

Koniec Battle.netu. Szokująca wiadomość, prawda? Zajrzyjcie do najnowszej Tygodniówki, aby dowiedzieć się o co tak naprawdę chodzi.
Aha, no i za tydzień... IV Ogólnopolski zlot Diablo! :)

Mousesports ze składem w Overwatch

0 +11

Niemiecka organizacja mousesports ujawniła nazwiska 4 graczy, którzy dołączą do Klausa "fragma" Wiedmanna, aktualnego kapitana drużyny. Jednakże nadal poszukiwany przez drużynę jest ostatni, szósty gracz.

Nadchodzi długo oczekiwany patch balansujący!

0 +35

Blizzard już od kilku tygodni obiecywał graczom, że wszystkie specjalizacje będą w mniejszym lub większym stopniu równie zdolne do rajdowania i dungeonów. W końcu, po zebraniu danych z pierwszych rajdów oraz Mythic Keystone dungeonów mamy obiecane zmiany.


Rozmowa z przyszłym mistrzem Europy?

0 +15

Z okazji rozpoczęcia Mistrzostw Europy postanowiliśmy zrobić Wam małą niespodziankę! Przedstawiamy wywiad z Bartłomiejem "Ikealyou" Zawadzkim, zawodnikiem Illuminar Honor Gaming, polskim graczem, który ma szansę na mistrzostwo w Hearthstone!